Trzcianka: Ciasto z wierszem Stachury / koncert piosenki autorskiej Marka Gordzieja

13.07.2017

REKLAMA

Nazywany św. Franciszkiem w dżinsach, samotnik i buntownik - Edward Stachura. Jego twórczość cieszy się nieustającą popularnością wśród kolejnych pokoleń czytelników. Był poetą drogi, odbył liczne podróże po kraju, ale również Europie, Ameryce Północnej i Meksyku. Swoje piosenki śpiewał podczas spotkań autorskich przy akompaniamencie gitary. Jego twórczość (wciąż aktualna) i nietuzinkowa biografia, nieustannie wzbudzają ogromne zainteresowanie. Biblioteka w Trzciance zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Ciastko z wierszem…” poświęcone Edwardowi Stachurze. Okazję do spotkania stanowi przypadająca w tym roku 80 rocznica urodzin poety. Zachęcamy Państwa do przyniesienia ze sobą ulubionych wierszy Stachury. Spotkanie uświetni koncert piosenki autorskiej Marka Gordzieja.

 

Coś się tu zmieniło

Widzisz właśnie nową wersję naszego portalu PCT24.pl i jesteś jedną z pierwszych osób, która to widzi.

Podziel się z nami opinią na temat nowego PCT24.pl. Będziemy wdzięczni za wypełnienie poniższej ankiety!

Źródło: kontakt@ddwlkp.pl

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki