Wielkie Otwarcie NEONET w Trzciance

02.12.2017

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 2)

 

Bony na zakupy o wartości 100 zł i 50 zł, darmowe gadżety i wiele ciekawych promocji – tak 5 grudnia o godzinie 9:00 rozpocznie działalność relokowany sklep NEONET w Trzciance. Marka przenosi swój salon do pasażu przy ulicy Kopernika 3B. Skąd taka decyzja i czego jeszcze mogą spodziewać się klienci w weekend Wielkiego Otwarcia?

REKLAMA

Ci, którzy przyjdą do nowego sklepu NEONET jako pierwsi, otrzymają bony na zakupy w wysokości 100 i 50 zł. Wszyscy goście będą mogli liczyć na ciekawe i wartościowe gratisy oraz wiele atrakcyjnych promocji. Nowa lokalizacja to jednak nie tylko obniżki i prezenty dla klientów, ale również duże zmiany dla samej marki. Dlaczego NEONET zdecydował się przenieść salon NEONET w Trzciance?

Idąc z duchem czasu i odpowiadając na potrzeby naszych klientów, postanowiliśmy relokować nasz sklep. Nowy salon NEONET będzie miejscem bardziej przestronnym, nowocześniejszym i jeszcze przyjaźniejszym niż dotąd. Obecny lokal daje przede wszystkim możliwość wyeksponowania całej naszej oferty w jednym, dużym pomieszczeniu. Zmieniając ustawienie asortymentu, zdecydowaliśmy się także na zupełnie nowy wystrój salonu. Dzięki temu nasi Klienci będą mieli jeszcze więcej miejsca i swobody na testowanie urządzeń RTV/AGD – mówi Rafał Krukowski, regionalny kierownik sprzedaży NEONET – Nowa lokalizacja to także duży i wygodny parking oraz nowi sąsiedzi z różnych branż. Bliskość innych sklepów daje klientom możliwość zrobienia kompleksowych zakupów w jednym miejscu i tym samym pozwala zaoszczędzić czas – dodaje.

Oprócz tego, każdego dnia na odwiedzających NEONET będzie czekać blisko 17 000 produktów elektroniki użytkowej, AGD i IT. Jeśli zdarzy się, że jakiś produkt nie będzie dostępny na miejscu, zawsze będzie można go zamówić przez Internet na www.neonet.pl i odebrać w sklepie stacjonarnym nawet w ciągu godziny. W tygodniu otwarcia sklep będzie czynny we wtorek od 9:00 do 20:00, a także od środy do soboty od 9:00 do 19:00 i w niedzielę od 9:00 do 17:00. Po tygodniu otwarcia zakupy w nowym salonie będzie można zrobić od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 19:00, a w niedziele w godzinach 9:00 – 17:00.

Źródło: materiał partnera

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki