Burmistrz Trzcianki na spotkaniu z Prezydentem RP

21.04.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#burmistrz   #prezydent   #trzcianka   

W środę, 19 kwietnia br., w Obornikach Wielkopolskich odbyło się spotkanie prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy z mieszkańcami Obornik i okolic, parlamentarzystami, władzami województwa - w osobie Wojewody Wielkopolskiego Zbigniewa Hoffmanna oraz najważniejszymi samorządowcami, będącymi liderami rozwoju naszego regionu, wśród których nie zabrakło burmistrza Trzcianki Krzysztofa Czarneckiego.

W drodze do Obornik, prezydent Andrzej Duda odwiedził także Trzciankę. Podczas przejazdu pozdrawiał mieszkańców.

Po oficjalnym przemówieniu na obornickim Rynku, prezydent Polski odbył indywidulne rozmowy z zainteresowanymi mieszkańcami. Następnie odbyło się spotkanie dla zaprzyjaźnionych gości, na które zaproszony został również burmistrz Trzcianki Krzysztof Czarnecki.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wizytuje powiaty, których nie odwiedził do tej pory. Przypomnijmy, że Prezydent gościł w Trzciance w marcu 2015 roku, jeszcze jako kandydat na urząd głowy państwa. Wówczas Dudabus zatrzymał się na ul. Kościuszki.

To może Cię także zainteresować:
Planowane wyłączenia energii elektrycznej 20-25.11
Trzcianka: 40 lat Chóru Cantilena
Potrącenie dziecka na "pasach"

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: trzcianka.pl / Dawid Czyż, Foto kolumny prezydenckiej oraz wideo: Marek Joachimiak

Komentarze