Czasowe ograniczenia w dostawie wody

13.07.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#woda   #ograniczenie   #czarnków   

Miejska Kanalizacja i Wodociągi Sp. z o.o. w Czarnkowie zawiadamia, że w dniach: od 17.07.2017 r. do 21.07.2017 r. od godz. 8.00 do godz. 18.00 prowadzone będą prace remontowo konserwacyjne na zbiorniku wody czystej przy ul. Sosnowej. W związku z powyższym może występować chwilowe obniżenie ciśnienia wody lub jej brak, wynikające z wyłączenia w tych dniach zbiornika z sieci wodociągowej.

Prace polegać będą na opróżnieniu zbiornika wody, przeprowadzeniu inspekcji zbiornika pod względem stanu technicznego elementów żelbetonowych, oceny stanu technicznego, armatury i pozostałych elementów zbiornika. Zbiornik zostanie oczyszczony z osadów zgromadzonych na ścianach i dnie, oraz wymieniony zostanie kosz ssawny Ø 300 mm oraz drabina włazowa.

Po zakończeniu prac zbiornik zostanie napełniony wodą oraz zachlorowany podchlorynem sodu. Po 24 godzinach od zachlorowania zbiornik zostanie przepłukany i włączony do eksploatacji. Po włączeniu do eksploatacji zbiornika przeprowadzimy badania wody na bakteriologię w zbiorniku oraz w punktach poboru wody ustalonych do badań.

Osoba bezpośrednio prowadząca i nadzorująca w/w prace: Pan Krzysztof Brykarczyk – kierownik sieci wod-kan, tel. 795-146-991.

Z poważaniem

Tadeusz Kołodziejczyk

 

To może Cię także zainteresować:
Podziękowali za ciasto babci Rózi
Holendrzy z wizytą w Goraju
Planowane wyłączenia energii elektrycznej 25-29.09

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: czarnkow.pl | foto: pixabay.com

Komentarze