Dachowanie auta w Lubaszu

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 5)

 

Dnia 19.04.2017r. kilka minut po godzinie 20, dyżurny SKKP w Czarnkowie zadysponował OSP KSRG Lubasz zastępem GBA 2.5/16 do dachowania pojazdu na ulicy Chrobrego przy stacji benzynowej w Lubaszu.

REKLAMA

Po dojeździe na miejsce zdarzenia, zabezpieczono teren działań oraz pojazdu. Osoby które podróżowały pojazdem opuściły pojazd o własnych siłach i odmówiły udzielenia Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Dalsze działania polegały na kierowaniu ruchem do momentu usunięcia pojazdu poza drogę. Przyczyny zdarzenia ustala Policja.

 

Coś się tu zmieniło

Widzisz właśnie nową wersję naszego portalu PCT24.pl i jesteś jedną z pierwszych osób, która to widzi.

Podziel się z nami opinią na temat nowego PCT24.pl. Będziemy wdzięczni za wypełnienie poniższej ankiety!

Źródło: facebook.com/OSP-KSRG-Lubasz

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki