Gminny Turniej w Piłce Siatkowe Jednostek OSP w Hucie

13.09.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #straż   #osp   #piłka siatkowa   #huta   

Od kilku lat Zarząd Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Czarnkowie organizuje dla strażaków OSP gminne rozgrywki w grach zespołowych; siatkówka, siatkówka plażowa i piłka nożna. W ubiegłą sobotę 9 września na boisku sportowym w Hucie odbył się III gminny turniej w piłce siatkowej jednostek OSP o puchar wójta gminy Czarnków.

Do turnieju zgłosiły się cztery zespoły. Zawody rozegrano system pucharowym, do dwóch wygranych setów. Po bardzo zaciętej grze wyniki przedstawiały się następująco:

Ciszkowo - Jedrzejewo 1:2

Huta - Gajewo 2:0

Mecz o trzecie miejsce pomiędzy Ciszkowem a Gajewem zakończył się zwycięstwem strażaków z Ciszkowa 2 : 0 Po bardzo zaciętej rywalizacji w meczu o pierwsze miejsce strażacy z OSP Huta pokonali kolegów z Jędrzejewa 2 : 0

Turniej przebiegał w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy oraz nagrodę w postaci 500 zł na zakup sprzętu pożarniczego. Najlepszych nagrodzono pucharami, a na zakończenie wszystkich uczestników zaproszono na poczęstunek do miejscowej remizy. Zmagania zawodników obserwowali zaproszeni goście: Przewodniczący Rady Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego druh Bogdan Tomaszewski, prezesi Zarządu Oddziału M-G ZOSP RP w Czarnkowie, prezesi jednostek biorących udział w turnieju.

Zawodników odwiedził także wójt gminy Czarnków Bolesław Chwarścianek, który przybył prosto z Lubasza, gdzie uczestniczył w gminnych Dożynkach.

Zarząd Oddziału M-G ZOSP w Czarnkowie składa serdeczne podziękowania miejscowej jednostce za wkład pracy włożony w przygotowanie turnieju oraz panu Henrykowi Zborowskiemu - sędziemu głównemu zawodów.

 

To może Cię także zainteresować:
Rekordu nie było, zwycięstwo Kenijczyka
Rozpoznanie operacyjne obiektu sakralnego
Deszczowe zwycięstwo Lubuszanina

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: czarnkowgmina.pl / Tadeusz Mendyk | foto: czarnkowgmina.pl

Komentarze