Gminny Turniej Wsi w Boruszynie

13.07.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#turniej wsi   #połajewo   

9 lipca 2017 r. odbył się kolejny Turniej Wsi w Boruszynie, którego organizatorem było sołectwo Boruszyn na czele z sołtysem Panem Romanem Klewenhagenem. Zawody miały miejsce na boisku sportowym przy Wiejskim Domu Kultury w Boruszynie. Jak co roku do Boruszyna przyjechali reprezentanci sołectw Gminy Połajewo aby zmagać się w 19 nietypowych konkurencjach. Pogoda dopisała, a zawodnicy dopingowani przez wspaniałych kibiców robili wszystko, aby zdobyć jak najwięcej punktów.

Na turnieju nie zabrakło stoisk gastronomicznych z przepysznymi wyrobami, a impreza zakończyła się zabawą taneczną. Po dniu pełnym zmagań klasyfikacja końcowa Turnieju przedstawia się następująco:

I miejsce - Tarnówko

II miejsce - Sierakówko

III miejsce - Boruszyn I

V miejsce - Młynkowo

V miejsce - Krosin

Wręczenia pucharów i pamiątkowych dyplomów dokonał Wójt Gminy Połajewo Pan Stanisław Pochyluk oraz Sołtys Boruszyna Pan Roman Klewenhagen.

 

To może Cię także zainteresować:
Dzień Bezpiecznego Przedszkolaka w "Baśniowej Krainie"
Planowane wyłączenia energii elektrycznej 25-29.09
Turniej wsi po raz trzeci w Zielonowie

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: polajewo.pl / Bartosz Peksa | foto: polajewo.pl

Komentarze