Jubileusz 30-lecia pracy zawodowej

17.03.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#jubileusz   #trzcianka   

10 marca br., jubileusz 30-lecia pracy zawodowej obchodziła Małgorzata Wojtaszyn – pracownik Urzędu Miejskiego w Trzciance. Z tej okazji, jubilatka otrzymała szczególne życzenia oraz gratulacje.

Zastępczyni burmistrza Grażyna Zozula wręczyła pani Małgorzacie okazały bukiet kwiatów oraz list gratulacyjny skierowany przez burmistrza Trzcianki Krzysztofa Czarneckiego. Burmistrz życzył, aby ten piękny jubileusz był bodźcem do dalszego działania. Gratulacje i podziękowania za dotychczasowe zaangażowanie złożyła także kierownik Referatu Organizacyjnego i Spraw Obywatelskich – Alina Matkowska.

Jubilatka swoją pracę w trzcianeckim Ratuszu rozpoczęła w listopadzie 1996 r. W ciągu jedenastu lat spędzonych w magistracie, pani Małgorzata zajmowała się sprawami związanymi z kulturą oraz kulturą fizyczną. Od 2010 roku zajmuje stanowisko inspektora ds. obrony cywilnej i wojskowości, a także BHP i PPOŻ. W ciągu całej kariery w Urzędzie Miejskim Trzcianki, pani Małgorzata wykonuje swoje obowiązki z uśmiechem na twarzy i zawsze służy dobrym słowem.

 

To może Cię także zainteresować:
Trzcianka: Koncert Disco Polo
Stołówka i plac zabaw w „jedynce” już gotowe
Spotkanie dotyczące organizacji nowego roku szkolnego

red. | źródło: trzcianka.pl / Dawid Czyż | foto: trzcianka.pl

Komentarze