Jubileusz 30-lecia pracy zawodowej

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 1)

 

8 września 2017 r., jubileusz 30-lecia pracy zawodowej obchodziła Karolina Kubilus, dyrektor Szkoły Podstawowej w Łomnicy. Z tej okazji Burmistrz Trzcianki Krzysztof Czarnecki, w obecności swojej zastępczyni – Grażyny Zozuli, złożył jubilatce gratulacje oraz życzenia zdrowia, realizacji życiowych zamierzeń, a także wielu sukcesów i satysfakcji z pracy zawodowej.

REKLAMA

Jako wyraz uznania za dotychczasową, pełną zaangażowania pracę, Karolina Kubilus otrzymała od włodarzy miasta list gratulacyjny oraz bukiet kwiatów.

 

Coś się tu zmieniło

Widzisz właśnie nową wersję naszego portalu PCT24.pl i jesteś jedną z pierwszych osób, która to widzi.

Podziel się z nami opinią na temat nowego PCT24.pl. Będziemy wdzięczni za wypełnienie poniższej ankiety!

Źródło: trzcianka.pl | foto: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki