Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego Państwa Skrzypek

11.08.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#jubileusz   #złote gody   #małżeństwo   #trzcianka   

Państwo Krystyna i Czesław Skrzypek to kolejna para, która świętowała w tym roku w trzcianeckim Urzędzie Stanu Cywilnego jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego.

Wzruszająca uroczystość odbyła się 10 sierpnia br. Jak na rangę tak ważnej rocznicy przystało, w spotkaniu uczestniczyła zastępczyni burmistrza Trzcianki Grażyna Zozula, która wraz z kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego – Renatą Rzeszotek, wręczyła małżonkom medale przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej – Andrzeja Dudę, za „Długoletnie Pożycie Małżeńskie”. Dostojni jubilaci otrzymali także list gratulacyjny od burmistrza Trzcianki Krzysztofa Czarneckiego oraz bukiet kwiatów.

Tradycyjnie już, po uroczystości, jubilaci dzielili się swoimi wspomnieniami z przeszłości, wracając do początków swojej znajomości, kiedy stawiali pierwsze kroki swojego wspólnego życia. 

 

To może Cię także zainteresować:
Trzcianka: Koncert Disco Polo
Stołówka i plac zabaw w „jedynce” już gotowe
Spotkanie dotyczące organizacji nowego roku szkolnego

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: trzcianka.pl / Dawid Czyż | foto: trzcianka.pl

Komentarze