Kolejny wypadek na trasie Trzcianka - Piła

16.07.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #policja   #wypadek   #auto   #trzcianka   

W dniu 11 lipca 2017 roku do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Czarnkowie wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na trasie Stobno - Piła.

Po przyjeździe zastępów na miejsce zdarzenia stwierdzono, że doszło do zderzenia dwóch pojazdów, w wyniku którego pięć osób zostało poszkodowanych. Na miejscu znajdowały się Zespoły Ratownictwa Medycznego udzielające pomocy poszkodowanym. Strażacy po zabezpieczeniu terenu działań przystąpili do kierowania ruchem drogowym oraz usunięcia płynów eksploatacyjnych. W działaniach udział brały trzy zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Trzcianki i Piły oraz dwa zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej z Białej i Stobna. Poszkodowani trafili do Specjalistycznego Szpitala w Pile. Po zakończeniu czynności dochodzeniowych prowadzonych przez funkcjonariuszy Policji, pojazdy usunięto z drogi.

 

To może Cię także zainteresować:
Postępy w budowie nowoczesnego boiska w Trzciance
Trzcianka: Brzechwa dla dorosłych - spektakl teatralny
Trzcianka w przebudowie

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: straz.czarnkow.psp.wlkp.pl | Opracowanie: st. ogn. Radosław Kiszczak Zdjęcia: JRG Trzcianka

Komentarze