Lider nie zwalnia tempa

10.04.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #piłka nożna   #iv liga   #lubuszanin trzcianka   #lider   

Podopieczni Jarosława Feciucha zrealizowali przedmeczowe założenia i pokonali Grom Plewiska 2:0 . Zwycięstwo na trudnym terenie rywala po trafieniach Krystiana Feciucha i Dominika Drzewieckiego robi wrażenie

Początek sobotniego meczu to przewaga miejscowych kilka grożnych sytuacji bramkowych, ale kapitalnie interweniował obchodzący 23.rodziny Damian Zamiar. Próbowali dwukrotnie kapitan zespołu Patryk Niemczyk i Jakub Smura.  Pierwszy strzał Lubuszanin oddał w 12 minucie Uderzenie kapitana Pawła Iwanickiego obronił Jerzy Kuchnicki. Spotkanie mogło się podobać, co chwilę zamieszanie pod jedną i drugą bramką. Najlepszej okazji na prowadzenie dla miejscowych nie wykorzystał w 26 minucie Jakub Smura, który strzelił z bliskiej odległości tuż obok bramki. Podopieczni Jarosława Feciucha objęli prowadzenie w 28 minucie po kapitalnym uderzeniu Krystiana Feciucha. Gospodarze próbowali doprowadzić do wyrównania, ale ponownie czujny w bramce Damian Zamiar.

Do przerwy jednobramkowe prowadzenie drużyny z Trzcianki. Po zmianie stron Lubuszanin osiągnął przewagę. W 70 minucie Michał Wawszczak w sytuacji sam na sam z Jerzym Kuchnickim strzelił w poprzeczkę. Składna akcja w 78 minucie precyzyjne podanie od Jakuba Budzynia na gola zamienił wprowadzony za Michała Wawszczaka, Dominik Drzewiecki. W końcówce gospodarze nie byli już tak aktywni. Podopieczni Jarosława Feciucha kontrolowali grę i odnieśli zwycięstwo na trudnym terenie. Po spotkaniu trener gospodarzy Paweł Kowal nie chciał skomentować meczu natomiast trener Lubuszanina był bardzo zadowolony, że zespół zrealizował przedmeczowe założenia w 100 procentach.

po 20 kolejce

 

To może Cię także zainteresować:
Święto Niepodległości na sportowo
Bieg ku pamięci niepodległym
Grand Prix Wielkopolski Kadetów w Tenisie Stołowym

red. | źródło: lubuszanin.trz.pl

Twoim zdaniem

Czy Lubuszanin awansuje do III ligi? 

Komentarze