Marchewkowe zakończenie wakacji

11.09.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#wakacje   #piknik   #pożegnanie   #trzcianka   

Moc uśmiechu dla małych i dużych - zakończono wakacje z Fundacją Marchewkowe Pole. Był kiermasz książek, bańki mydlane, strefa zabawy STRIDER i mnóstwo dodatkowych atrakcji. Podczas pikniku, rozstrzygnięto również konkurs „Wyślij kartkę z wakacji do Łosia”.

- Pozytywnym akcentem pożegnaliśmy wakacje. To był cudowny okres odpoczynku i regeneracji – mówi Agnieszka Halama, prezes Fundacji „Marchewkowe Pole”. – Przyszedł czas, aby w optymistyczny sposób i z uśmiechem na twarzy rozpocząć nowy rok szkolny. Kolejne wyzwania przed nami – dodaje.

Podczas pikniku z okazji pożegnania wakacji, każda z przybyłych osób mogła znaleźć coś ciekawego dla siebie. Było mnóstwo atrakcji dla małych i dużych. Strefa zabawy STRIDER, była jednym z najbardziej rozchwytywanych urozmaiceń. Najmłodsi, mogli zmierzyć się z torem przeszkód, przemierzając go na rowerkach. Każdy maluch, musiał posiadać ochraniacze i specjalny kask. Na placu za siedzibą fundacji, można było zmierzyć się w konkurencjach zręcznościowych i sportowych. Były rzuty piłek do specjalnej „ścianki” czy sprawdzanie umiejętności na skoczku.

- Atrakcje, które wymyślali wolontariusze były naprawdę ciekawe. Sam w kilku brałem udział – mówi z uśmiechem Tadeusz Teterus, starosta czarnkowsko-trzcianecki. – Uśmiech dzieci i radość rodziców była widoczna. Cieszę się, że na terenie naszego powiatu coraz częściej organizowane są podobne inicjatywy – dodaje.

Animatorzy zabawiali dzieci, a każdy z uczestników mógł zrobić sobie zdjęcie ze specjalnym gościem - Łosiem. To do niego wysyłano kartki przez całe wakacje, a podczas pikniku rozstrzygnięto konkurs na najpiękniejsze pocztówki. Oto laureaci:

1. Voucher o wartości 1000 zł do wykorzystania w NewsHotel.pl - Kornelia Bączyk

2. Voucher na kolację dla 2 osób wraz z noclegiem do wykorzystania w Smolarnia Hotel&Restaurant - Emilia Kobuszewska

3. Voucher o wartości 300 zł do wykorzystania w Piano Bar Restaurant&Cafe - Aleks Geremek

4. 2 bilety wstępu na mecz Lech Poznań - Rodzina Państwa Matkowskich

5. Bon podarunkowy Supermarket Piotr i Paweł o wartości - 150 zł - Katarzyna Matuszczak

6. Podwójne karnety do Kina Osiedlowego w Trzciance - Ewa Homeniuk, Nadia Gołębiewska, Elżbieta Iwanicka.

Zgodnie z regulaminem konkursu, laureatami zostały tylko te osoby, których kartki zostały wylosowane, a ich autorzy byli obecni osobiście podczas pikniku.

 

To może Cię także zainteresować:
Rekordu nie było, zwycięstwo Kenijczyka
Deszczowe zwycięstwo Lubuszanina
Tytuł obroniony

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: czarnkowsko-trzcianecki.pl / Aleksandra Lipiec Starostwo Powiatowe w Czarnkowie | foto: czarnkowsko-trzcianecki.pl

Komentarze