Odpowie za rozbój

09.08.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #rozbój   #zatrzymany   #trzcianka   

Kilkudziesięciu minut od chwili zgłoszenia potrzebowali policjanci z Trzcianki na zatrzymanie sprawcy rozboju. 31 – latek napadł na mieszkańca Trzcianki, uderzył go w twarz, przewrócił na ziemię, a potem wyrwał telefon z ręki. Prokurator na wniosek Policji zastosował wobec podejrzanego dozór policyjny.

Zgłoszenie o napadzie policjanci z trzcianeckiego komisariatu otrzymali w czwartek, 3 sierpnia około godziny 09.00. Według relacji pokrzywdzonego, na ulicy Mochnackiego podszedł do niego mężczyzna, a następnie uderzył go pięścią w twarz, przewrócił na ziemię i wyrwał telefon komórkowy z ręki, po czym odszedł.

W rejon zdarzenia natychmiast pojechali policjanci. Po dokonaniu wstępnych ustaleń przystąpili do poszukiwania sprawcy. W wyniku sprawnego działania już kilka minut później wytypowali mężczyznę podejrzanego o rozbój. Okazał się nim 31 – letni mieszkaniec Trzcianki. Zaraz po zatrzymaniu napastnik trafił na komisariat, gdzie został przesłuchany i usłyszał zarzut. Funkcjonariusze odzyskali, również skradziony telefon. Mężczyzna był już wcześniej karany. Na chwilę obecną prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny. Za rozbój grozi mu nawet 12 lat pozbawienia wolności.

 

To może Cię także zainteresować:
Trzcianka: Koncert Disco Polo
Stołówka i plac zabaw w „jedynce” już gotowe
Spotkanie dotyczące organizacji nowego roku szkolnego

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: czarnkow.policja.gov.pl / mł. asp. Karolina Górzna-Kustra| foto: ddwlkp.pl

Komentarze