Paula Kułaga Akademicką Mistrzynią Polski

14.04.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #judo   #trzcianka   

Zawodniczka TDK Judo Trzcianka Paula Kułaga wywalczyła złoty medal podczas Akademickich Mistrzostw Polski, które odbywały się w miniony weekend w Łodzi.

Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Łódzkiego był gospodarzem tegorocznych Akademickich Mistrzostw Polski rozegranych w niedzielę w Łodzi. Wśród zawodników i zawodniczek z całej Polski nie mogło również zabraknąć podopiecznych Tomasza i Józefa Jopków uczących się na co dzień w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Pile. W kategorii do 78 kilogramów zawodniczka TDK Judo Trzcianka, Paula Kułaga po bardzo zaciętym finale trwającym ponad siedem minut wywalczyła złoty medal zostając tym samym Akademicką Mistrzynią Polski. Oprócz trzcianeckiej zawodniczki medale z tej imprezy przywieźli również pilscy judocy Katarzyna Wiszniewska i Tomasz Drzewiecki, którzy stawali na najniższym stopniu podium w swoich kategoriach wagowych.

 

To może Cię także zainteresować:
Planowane wyłączenia energii elektrycznej 20-25.11
Trzcianka: 40 lat Chóru Cantilena
Potrącenie dziecka na "pasach"

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: czarnkowsko-trzcianecki.pl / Powiat Czarnkowsko-Trzcianecki | foto: facebook.com/promocjaPCT

Komentarze