Piłkarski weekend w powiecie - ruszyła klasa okręgowa

20.03.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #piłka nożna   

W weekend rozgrywki wznowiła pilska klasa Okręgowa w której powiat czarnkowsko-trzcianecki ma kilku reprezentantów. Już w pierwszej wiosennej kolejce kilka spotkań zapowiadało się naprawdę ciekawie.

Najszybciej na boisko wybiegli zawodnicy Orła Pęckowo, którzy w sobotę pojechali do Wyszyn by zmierzyć się z tamtejszą Iskrą. Po ciekawym spotkaniu gości wygrali 1:2 dopisując 3 punkty do swojego konta. Kolejną drużyną która rozegrała mecz w sobotnie popołudnie była Noteć Czarnków. Zawodnicy wicelidera rozgrywek nie pozostawili wątpliwości pokonując u siebie 4:0 zespół z Budzynia.

W niedziele swoje mecze rozegrali zawodnicy z Wielenia, Roska, Połajewa i Lubasza. Ciekawie zapowiadający się pojedynek "rożan" u siebie z liderem ze Skoków zakończył się niespodzianką. Gospodarze wygrali 2:1 choć przez wielu przed meczem byli skazani na porażkę. Fortuna Wieleń udała się w daleką podróż do Damasławka. Zdecydowanie podróż musiała wpłynąć na piłkarzy Fortuny, którzy ulegli tamtejszemu Sokołowi aż 4:0. Takim samym wynikiem zakończył się derbowy pomiędzy Płomieniem Połajewo i Radwanem Lubasz. Gospodarze zaaplikowali cztery gole obecnemu mistrzowi ligi, który ten sezon musi zaliczyć zdecydowanie do nieudanych. Co więcej do samego końca będzie walczył o utrzymanie się w tej klasie rozgrywkowej.

 

Kolejka 14

18-19 marca

Pauza: Korona Stróżewo.

Zamek Gołańcz 0-0 Unia Wapno 18 marca, 16:00

Płomień Połajewo 4-0 Radwan Lubasz 19 marca, 15:00

Noteć Czarnków 4-0 Kłos Budzyń 18 marca, 16:00

Iskra Wyszyny 1-2 Orzeł Pęckowo 18 marca, 15:00

Noteć Rosko 2-1 Wełna Skoki 19 marca, 14:00

Sokół Damasławek 4-0 Fortuna Wieleń 19 marca, 14:00

 

 

To może Cię także zainteresować:
Święto Niepodległości na sportowo
Bieg ku pamięci niepodległym
Grand Prix Wielkopolski Kadetów w Tenisie Stołowym

red. | źródło: foto: radwanlubasz.futbolowo.pl

Komentarze