Podziękowanie za obywatelską postawę

20.04.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #podziękowania   #pomoc   #odwaga   #trzcianka   

Komendant Powiatowy Policji w Czarnkowie – insp. Piotr Ryżek podziękował i pogratulował dwóm mężczyznom odwagi i godnej naśladowania postawy. Mieszkańcy Trzcianki pomogli pokrzywdzonej w odzyskaniu skradzionej torebki.

Z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Czarnkowie – insp. Piotra Ryżka dwaj mieszkańcy Trzcianki odebrali podziękowania i listy gratulacyjne za wzorową oraz godną naśladowania postawę, która przyczyniła się do zatrzymania sprawcy rozboju.

W tej sytuacji najważniejsza była szybka reakcja. Mężczyźni widząc, jak rozbójnik popycha, przewraca, a następnie wyrywa torebkę seniorce udali się za nim w pościg, w wyniku którego udało im się odebrać torebkę, a następnie przekazać ją pokrzywdzonej.

Komendant Powiatowy podkreślił, że zachowanie mężczyzn nie tylko zasługuje na wyrazy uznania, ale jest też doskonałym przykładem na to, że współpraca społeczności lokalnej z Policją jest nieodzownym elementem w zwalczaniu przestępczości. Życzył im jednocześnie zdrowia, uśmiechu oraz realizacji wszystkich planów i zamierzeń w przyszłości.

 

To może Cię także zainteresować:
Planowane wyłączenia energii elektrycznej 20-25.11
Policjanci pomagają osobom bezdomnym
Trzcianka: 40 lat Chóru Cantilena

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: czarnkow.policja.gov.pl | foto: czarnkow.policja.gov.pl

Komentarze