Program Klub 2017 w Lubaszu

06.09.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #dofinansowanie   #tenis stołowy   #lubasz   

Pragniemy z dużą radością poinformować, że Uczniowski Klub Sportowy Sekcja Tenisa Stołowego Lubasz otrzymała dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki "Program Klub 2017" w kwocie 10 000 zł.

Dodatkowe pieniądze przeznaczone zostaną na pokrycie części kosztów organizacji obozu sportowego, zakup sprzętu sportowego oraz utworzenia nowej grupy zawodników.

O programie:

W edycji 2017 w ramach Rządowego programu „KLUB” Ministerstwo Sportu i Turystyki wsparło 3351 małych i średnich klubów sportowych. Na ten cel została przeznaczona rekordowa kwota 35 mln zł. Wsparcie trafi do wszystkich, szesnastu województw.

Rządowy Program „KLUB”

Program „KLUB” to bezpośrednie wsparcie lokalnych środowisk sportowych, wzmocnienie funkcjonowania klubów sportowych – centrów aktywności fizycznej oraz miejsc identyfikacji i kształcenia talentów sportowych. Dofinansowanie może pozyskać każdy klub sportowy działający przez co najmniej 3 lata w formie stowarzyszenia i prowadzący szkolenie sportowe, które skierowane jest do dzieci i młodzieży do 18. roku życia. Kwota dofinansowania wynosi 10 tys. zł dla klubów jednosekcyjnych i 15 tys. zł dla wielosekcyjnych.

 

To może Cię także zainteresować:
Rekordu nie było, zwycięstwo Kenijczyka
Rozpoznanie operacyjne obiektu sakralnego
Deszczowe zwycięstwo Lubuszanina

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: kontakt@ddwlkp.pl / Bartłomiej Turek Prezes UKS Lubasz

Komentarze