Samorządowe Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej

15.03.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #piłka halowa   #samorząd   #połajewo   

11 marca 2017 r. na hali sportowej w Połajewie odbyły się XVII Samorządowe Mistrzostwa Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego w Halowej Piłce Nożnej.

W zawodach brały udział 5-osobowe drużyny składające się z Burmistrzów i Wójtów, Radnych (byłych i obecnych) oraz pracowników urzędów z miast i gmin naszego powiatu. Imprezę zorganizował Urząd Gminy Połajewo.

Do rozgrywek stanęły reprezentacje: Gminy Drawsko, Gminy Lubasz, Miasta Czarnków, Gminy Połajewo, Powiatu Czarnkowsko – Trzcianeckiego i Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Czarnkowie.

Po zaciętej rywalizacji zwyciężył zespół Powiatu Czarnkowsko – Trzcianeckiego. Drugie miejsce zajęła reprezentacja Gminy Lubasz, a trzecie strażacy z KP PSP w Czarnkowie. Poza podium na czwartym miejscu znaleźli się gospodarze turnieju reprezentanci Gminy Połajewo, dalej na piątym Miasto Czarnków, na miejscu szóstym Gmina Drawsko.

Najlepszym strzelcem mistrzostw został Bartosz Iwanicki – reprezentant Powiatu Czarnkowsko – Trzcianeckiego, a najlepszym bramkarzem Arkadiusz Śliz, również z Powiatu Czarnkowsko – Trzcianeckiego.

Uhonorowania zwycięzców oraz gratulacje i podziękowania za przybycie złożył Wójt Gminy Połajewo Stanisław Pochyluk oraz Wicestarosta Powiatu Czarnkowsko – Trzcianeckiego Jacek Klimaszewski.

Wyniki poszczególnych meczy:

 

 

To może Cię także zainteresować:
Rozpoczęły się przygotowania do zimy
Planowane wyłączenia energii elektrycznej 20-25.11
W Boruszynie zagospodarowano przestrzeń publiczną

red. | źródło: polajewo.pl / Bartosz Peksa | foto: polajewo.pl

Komentarze