Szkolenie z zakresu hybryd

20.03.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #ćwiczenia   #czarnków   #trzcianka   

W dniach 13-15 marca 2017 roku na terenie Komendy Powiatowej PSP w Czarnkowie i Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej PSP Nr 2 w Trzciance przedstawiciel Autoryzowanej Stacji Toyota Tadeusz Ukleja z Ujścia przeprowadził dla strażaków z powiatu czarnkowsko – trzcianeckiego szkolenie w zakresie postępowania na wypadek zdarzeń z udziałem pojazdów o napędzie hybrydowym.

W tym roku udało się zorganizować szkolenie teoretyczne i praktyczne z wykorzystaniem dwóch modeli samochodów hybrydowych. Szkolenie dało możliwość poznania podstawowych aspektów dotyczących pojazdów hybrydowych. Podczas szkolenia przedstawiciel Toyoty wyjaśnił jak rozpoznać auto hybrydowe, omówił zasadę działania auta hybrydowego oraz zagrożenia z jakimi mogą się spotkać strażacy podczas działań ratowniczo – gaśniczych.

W szkoleniu uczestniczyli funkcjonariusze z Jednostek Ratowniczo – Gaśniczych PSP w Czarnkowie i Trzciance oraz strażacy z jednostek OSP w KSRG Sarbka-Sarbia, Biała, Siedlisko, Drawsko, Pęckowo, Lubasz, Krucz, Połajewo, Przybychowo, Rosko, Krzyż Wlkp., Kuźnica Żelichowska, Wieleń.

 

To może Cię także zainteresować:
Czarnków: Od Niemena do Cohena
Planowane wyłączenia energii elektrycznej 20-25.11
Policjanci pomagają osobom bezdomnym

red. | źródło: straz.czarnkow.psp.wlkp.pl / Opracował: st. kpt. Marek Wylegała Zdjęcia: JRG Czarnków, JRG Trzcianka

Komentarze