Szkoły i przedszkola zyskują nową jakość

13.09.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#szkoła   #przedszkole   #remont   #burmistrz   #trzcianka   

Nadal trwają prace remontowe placówek oświaty w gminie Trzcianka. Przebiegu postępujących prac dogląda systematycznie burmistrz Krzysztof Czarnecki wspólnie z zastępcą Grażyną Zozulą.

W wielu placówkach oświaty trwają prace związane z poprawą stanu technicznego budynków. Choć budowniczy nie zakończyli prac, to lekcje odbywają się zgodnie z planem.

Burmistrz Trzcianki przeprasza wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców za zaistniałe utrudnienia. Jednak wielkość i ilość trwających inwestycji uniemożliwiła ich ukończenie w bardziej dogodnym terminie.

Już wkrótce, gdy tylko prace dobiegną końca, placówki oświatowe w gminie Trzcianka zyskają nową jakość. Stając się tym samym jednymi z najnowocześniejszych obiektów w regionie.

 

To może Cię także zainteresować:
Rekordu nie było, zwycięstwo Kenijczyka
Z dziećmi o bezpieczeństwie
Deszczowe zwycięstwo Lubuszanina

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: trzcianka.pl / Leszek Malicki | foto: trzcianka.pl

Komentarze