Tenisiści na obozie przygotowawczym w Jeleniej Górze

12.09.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #obóz   #tenis stołowy   #lubasz   

W dniach 14.08.- 21.08.2017 zawodnicy klubu UKS Lubasz uczestniczyli w obozie sportowym w Jeleniej Górze, gdzie przygotowywali się do nadchodzącego sezonu.

W Karkonosze pojechała grupa 8 zawodników, która w poprzednim roku osiągnęła najlepsze wyniki sportowe. Wyjazd możliwy był dzięki otrzymanemu przesz nasz klub dofinansowaniu od Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Podczas tygodniowego obozu oprócz treningów, które odbywały się nawet 3 razy dziennie zapewniono bardzo dużo dodatkowych atrakcji m.in: zwiedziliśmy Jelenią Górę, Karpacz oraz Szklarską Porębę. Zdobyliśmy najwyższy szczyt Karkonoszy – Śnieżkę oraz niższą Szrenicę. Po takim wysiłku znalazł się również czas na regenerację. Blisko 3 godziny wspaniałej zabawy w Termach Cieplickich pozwoliły zapomnieć o tzw. ,,zakwasach” Ostatnim punktem była wizyta w Mc Donaldzie, gdzie pozwoliliśmy sobie na małe i duże grzeszki.

Warto wspomnieć o doskonałych warunkach hotelarsko – treningowych, które zapewnili nam pracownicy Parku Sportowego ,,Złotnicza w Jeleniej Górze. Do swojej dyspozycji otrzymaliśmy wspaniałe pokoje wraz z łazienkami, hale treningową z 5 profesjonalnymi stołami, siłownię, salę konferencyjną oraz możliwość korzystania ze stadionu piłkarsko - lekkoatletycznego Klubu Sportowego ,, Karkonosze”. Nie możemy również pominąć kwestii wyżywienie, które stało na najwyższym poziomie!

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mogliśmy zorganizować pierwszy wyjazd w historii naszego klubu. Nie ma nic cenniejszego od wspólnie spędzenie czasu i integracji grupy jaka miała miejsce w tych dniach. Oby było jak najwięcej takich chwil!

 

To może Cię także zainteresować:
Rekordu nie było, zwycięstwo Kenijczyka
Rozpoznanie operacyjne obiektu sakralnego
Deszczowe zwycięstwo Lubuszanina

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: kontakt@ddwlkp.pl / Bartłomiej Turek Prezes UKS Lubasz | foto: kontakt@ddwlkp.pl

Komentarze