Wieleńscy logistycy w firmie transportowej

18.03.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#szkoła   #wieleń   

17 marca br. kasy III i IV technikum logistycznego w Wieleniu dzięki uprzejmości Pana Marka Rojewskiego miały okazję gościć w firmie transportowej. Firma istnieje od 2001 roku. Oferuje usługi transportowe krajowe i zagraniczne.

Świadczy usługi transportowe w Europie centralnej i zachodniej m in. we Francji, Danii, Holandii, Niemczech oraz Belgii. Obecnie flota liczy 29 pojazdów o zróżnicowanych parametrach technicznych. Na terenie firmy znajduje się warsztat oraz stacja paliw.

Po firmie oprowadzał uczniów sam właściciel. Logistycy mieli okazje zobaczyć, jak wygląda codzienna praca kierowców i spedytorów. Największą atrakcją dla młodzieży było obserwowanie załadunku problematycznych ładunków i pobyt w kabinie scanii. Pan Marek opowiadając o początkach swojej firmy i o specyfice pracy w transporcie rozbudził w młodzieży nowe pokłady energii do zdobywania wiedzy związanej z transportem na zajęciach.

Na koniec spotkania uczniowie zostali obdarowani niezliczoną liczbą upominków. Wycieczka udała się dzięki podpisaniu w 2016 roku porozumienia o współpracy z Firmą Kamex. Mamy nadzieje, że to dopiero początek długoletniej współpracy. Serdecznie dziękujemy Panu Markowi oraz wszystkim pracownikom za serdeczne przyjęcie i niezapomniane wspomnienia.

 

To może Cię także zainteresować:
Planowane wyłączenia energii elektrycznej 20-25.11
"Każdy może zostać geniuszem!"
Klimatyczne obchody Święta Niepodległości w Wieleniu

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: kontakt@ddwlkp.pl | foto: kontakt@ddwlkp.pl

Komentarze