Windą pojedziemy jeszcze w wakacje

12.07.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#urząd   #winda   #trzcianka   

Winda powstająca w Urzędzie Miejskim Trzcianki ma zostać oddana do użytku jeszcze podczas obecnych wakacji. Planuje się, że inwestycja, która jest odpowiedzią na zapotrzebowanie mieszkańców, zostanie zakończona do końca lipca.

Urządzenie, o którego powstanie zabiegał burmistrz Trzcianki Krzysztof Czarnecki, poprawi dostęp osób niepełnosprawnych do sali sesyjnej, gabinetu burmistrza, a także biur znajdujących się na wyższych kondygnacjach trzcianeckiego Ratusza, co do tej pory było nie lada utrudnieniem.

Po oddaniu do użytku nowoczesnej sali konferencyjnej, znajdującej się obok Biura Rady Miejskiej, obecnie trwają także kolejne prace remontowe związane z modernizacją klatki schodowej Urzędu Miejskiego. Niedawno otwarta została również strefa multimedialna, kącik dla dzieci, a na korytarzach wymieniono krzesła, dostawiono stoliki, a także wprowadzono nowe, bardziej przejrzyste oznakowanie biur. Wszystko to sprawi, że załatwienie niezbędnych spraw urzędowych będzie jeszcze łatwiejsze i bardziej przyjazne.

 

To może Cię także zainteresować:
Postępy w budowie nowoczesnego boiska w Trzciance
Trzcianka: Brzechwa dla dorosłych - spektakl teatralny
Trzcianka w przebudowie

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: trzcianka.pl / Dawid Czyż | foto: trzcianka.pl

Komentarze