Wolne miejsca w przedszkolu dla dzieci z niepełnosprawnością

20.04.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#przedszkole   #lubasz   

W marcu ruszyła rozbudowa Przedszkola Bajka w Lubaszu. Już od września dzieci będą korzystały z czterech nowych sal. Wszystkie będą w pełni przystosowane dla dzieci z niepełnosprawnością. Dodatkowo przedszkole posiada salę rehabilitacyjną oraz zakupi urządzenie na plac zabaw dostosowane dla dzieci z dysfunkcją ruchu. Kadra zatrudniona w przedszkolu to specjaliści, nie brakuje logopedy, rehabilitanta oraz oligofrenopedagogów.

„Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców, których dzieci posiadają orzeczenie o niepełnoprawności by zapoznali się z naszą ofertą. Chętnie pokażemy pomieszczenia, wyposażenie i nasze metody pracy. Od wielu już lat przyjmujemy dzieci z niepełnosprawnością dlatego możemy pochwalić się sporym doświadczeniem w tej kwestii” – mówi dyrektor przedszkola Elżbieta Sobkowiak.

Od września Przedszkole wprowadza do swojej oferty nowe zajęcia: logopedia z elementami logorytmiki, zabawa z rytmiką oraz gimnastyka korekcyjna z elementami rehabilitacji.

Przedszkolaki mają również możliwość uczestniczenia w wycieczkach plenerowych, wyjazdach do teatru i kina, imprezach plenerowych, wyjazdach edukacyjnych, spotkaniach z ciekawymi osobami, różnorodnych konkursach.

Przedszkole posiada jeszcze wolne miejsca dla dzieci z niepełnosprawnością dlatego zapraszamy do składania wniosków o przyjęcie. Szczegółowe informacje można pozyskać telefonicznie (67 255 62 21) lub podczas osobistej wizyty. Zapraszamy również do zapoznania się z działalnością Przedszkola poprzez stronę internetową www.przedszkolelubasz.pl

 

To może Cię także zainteresować:
Planowane wyłączenia energii elektrycznej 20-25.11
Światowy Dzień Seniora w Lubaszu
Święto Niepodległości na sportowo

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: kontakt@ddwlkp.pl / Liliana Helwich Urząd Gminy W Lubaszu | foto: kontakt@ddwlkp.pl

Komentarze