Wypadek na trasie Trzcianka – Wrząca

13.09.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #straż   #wypadek   #auto   #kierowca   #trzcianka   

W poniedziałek 11 września br. na trasie Trzcianka – Wrząca doszło do wypadku drogowego. 42 – letni kierowca mercedesa z nieustalonych na obecną chwilę przyczyn zjechał na lewe pobocze, a następnie dachował. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do wypadku drogowego doszło w poniedziałek około godziny 11.30 na prostym odcinku drogi wojewódzkiej W 180, na trasie Trzcianka – Wrząca. Ze wstępnych ustaleń mundurowych będących na miejscu wynika, że 42 – letni kierowca mercedesa z nieustalonych na obecną chwilę przyczyn, zjechał na lewe pobocze, na skutek czego doszło do wywrócenia się pojazdu. Mężczyzna wypadł z auta. Z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Pobrano od niego krew celem zbadania stanu trzeźwości.

W ciągu najbliższych kilku dni policjanci wspólnie z prokuraturą będą analizować zebrany na miejscu zdarzeń materiał dowodowy, jak również przeprowadzać niezbędne czynności procesowe w celu wyjaśnienia okoliczności i przyczyn wypadku.

 

To może Cię także zainteresować:
Rekordu nie było, zwycięstwo Kenijczyka
Z dziećmi o bezpieczeństwie
Rozpoznanie operacyjne obiektu sakralnego

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: czarnkow.policja.gov.pl / mł. asp. Karolina Górzna-Kustra| foto: czarnkow.policja.gov.pl

Komentarze