Z profilaktyką wśród najmłodszych piłkarzy

08.08.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #profilaktyka   #bezpieczeństwo   #dzieci   #sport   #trzcianka   

W dniu 6 sierpnia 2017 roku strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Trzciance uczestniczyli w zorganizowanym przez Lech Poznań Football Academy, turnieju piłkarskim. Strażacy zapoznali dzieci i rodziców z samochodami oraz sprzętem znajdującym się na wyposażeniu. Turniej był dobrą okazją, aby ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo” udzielić wyczerpujących odpowiedzi na pytania zadawane przez zgromadzonych ludzi.

Ponadto zostały utworzone konkurencje dla dzieci, które polegały na przewróceniu pachołka drogowego prądem wody z szybkiego natarcia oraz szukaniu piłek w namiocie, który był zadymiony dymem teatralnym, co miało symulować powstanie pożaru. Konkurencje cieszyły się dużym zainteresowaniem zarówno wśród dzieci jak i dorosłych.

 

To może Cię także zainteresować:
Trzcianka: Koncert Disco Polo
Stołówka i plac zabaw w „jedynce” już gotowe
Spotkanie dotyczące organizacji nowego roku szkolnego

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: straz.czarnkow.psp.wlkp.pl | Opracowanie: st.asp. Damian Majewski Zdjęcia: JRG PSP Trzcianka

Komentarze