Zmiana organizacji ruchu w Czarnkowie

13.07.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#zmiana organizacji ruchu   #czarnków   

Od dnia 10 lipca 2017 r. obowiązuje zmiana organizacji ruchu drogowego na ternie miasta. Zmiana dotyczy ograniczenia wjazdu do centrum samochodów ciężarowych przekraczających masę całkowitą 12t. Pomimo funkcjonowania obwodnicy, do tej pory cześć kierowców samochodów ciężarowych skracając sobie trasę przejeżdżała przez centrum miasta (ul. Putza, Pl. Wolności dalej ul. Rybaki).

W związku z powyższym zaistniała konieczność wprowadzenia ograniczenia ruchu w centrum miasta dla samochodów ciężarowych przekraczających 12t. Prace nabrały tempa już na początku roku, kiedy to podpisano umowę z firmą VIABUD Jacek Gruszkiewcz na opracowanie dokumentacji, a w kwietniu uzyskano wszystkie niezbędne zatwierdzenia. Od piątku tj. 7 lipca 2017 r. na zlecenie miasta, firma zewnętrzna zaczęła montaż nowych znaków. Zmiana dokonana została przy współpracy z Zarządem Dróg Powiatowych w Czarnkowie, który oznakował swoje drogi.

Poniższa mapa przedstawia ograniczenia w ruchu pojazdów ciężarowych o masie całkowitej przekraczającej:

3,5 tony – kolor niebieski

12 ton – kolor czerwony

 

To może Cię także zainteresować:
Czarnków: Od Niemena do Cohena
Planowane wyłączenia energii elektrycznej 20-25.11
Policjanci pomagają osobom bezdomnym

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: czarnkow.pl

Komentarze